Skip to content

O restauracji

Restauracja Galeria Graczyk

Szanowni Państwo, informujemy, iż jako Przedsiębiorca, uzyskaliśmy subwencję finansową w ramach programu rządowego “Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich firm” udzieloną przez PFR SA.

Jesteśmy rodzinną restauracją i taką właśnie ciepłą atmosferę, od kilkunastu lat, staramy się stworzyć dla Państwa. Codziennie czekamy na naszych Gości z całą gamą wyśmienitych potraw, głównie kuchni staropolskiej.
Przygotowujemy między innymi czerninę, pyszny barszcz z kołdunami czy wyśmienity żur. W menu znaleźć można również kaczkę, perliczkę czy królika. Dla tych z Państwa, którzy preferujecie pierogi również znajdą się rarytasy – tradycyjne pierogi ruskie, z mięsem z kaczki czy z łososiem i szpinakiem. Całą ofertę restauracji znajdziecie Państwo w zakładce menu.
Restauracja położona jest w otoczeniu lasów, w pobliżu pięknych tras spacerowych – wizyta u nas może być zatem zwieńczeniem spokojnego spaceru w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Wyważone i spokojnie urządzone wnętrze pozwolą Państwu zrelaksować się po ciężkim dniu. Natomiast w zimowe wieczory czekamy przy wesoło trzaskającym ogniem, ciepłym, kominku.
Oferujemy także usługi garmażeryjne oraz cateringowe z możliwością dowozu oraz obsługą Państwa przyjęcia.
Organizujemy również imprezy okolicznościowe – chrzciny, wesela, stypy, przyjęcia urodzinowe i wszelkiego rodzaju jubileusze, spotkania z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi.
Jeśli zbliżają się urodziny twojego dziecka i nie chcesz lub nie możesz urządzić ich w domu zrób to w naszej restauracji .

  • dostosujemy menu do twoich i dziecka oczekiwań
  • udekorujemy salę
  • zapewnimy wam super zabawę
  • na życzenie możemy zapewnić opiekę animatorów

Dzieci są dla nas również ważne!