O restauracji

Jesteśmy rodzinną restauracją i taką właśnie ciepłą atmosferę, od kilkunastu lat, staramy się stworzyć dla Państwa. Codziennie czekamy na naszych Gości z całą gamą wyśmienitych potraw, głównie kuchni staropolskiej. 

Przygotowujemy między innymi czerninę, pyszny barszcz z kołdunami czy wyśmienity żur. W menu znaleźć można również kaczkę, perliczkę czy królika. Dla tych z Państwa, którzy preferujecie pierogi również znajdą się rarytasy – tradycyjne pierogi ruskie, z mięsem z kaczki czy z łososiem i szpinakiem. Całą ofertę restauracji znajdziecie Państwo w zakładce menu.

Restauracja położona jest w otoczeniu lasów, w pobliżu pięknych tras spacerowych – wizyta u nas może być zatem zwieńczeniem spokojnego spaceru w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Wyważone i spokojnie urządzone wnętrze pozwolą Państwu zrelaksować się po ciężkim dniu. Natomiast w zimowe wieczory czekamy przy wesoło trzaskającym ogniem, ciepłym, kominku.

Oferujemy także usługi garmażeryjne oraz cateringowe z możliwością dowozu oraz obsługą Państwa przyjęcia.

Organizujemy również imprezy okolicznościowe – chrzciny, wesela, stypy, przyjęcia urodzinowe i wszelkiego rodzaju jubileusze, spotkania z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi.

Nowości

Jeśli zbliżają się urodziny twojego dziecka i nie chcesz lub nie możesz urządzić ich w domu zrób to w naszej restauracji .

- dostosujemy menu do twoich i dziecka oczekiwań
- udekorujemy salę
- zapewnimy wam super zabawę 
- na życzenie możemy zapewnić opiekę animatorów

Dzieci są dla nas również ważne!